Hakkımızda

İkinci Dünya Savaşı'nın sona ermesinden sonra Hans Bernstein ve ailesi Batı Almanya'ya taşındı. Porta Westfalica'da uluslararası üne sahip BERNSTEIN grubunun geliştiği "BERNSTEIN Spezialfabrik für Schaltkontakte" şirketini kurdu.Şirket kısa sürede sinyal toplama ve ön işleme için elektromekanik bileşenlerin üreticisi ve dağıtıcısı olarak isim yaptı. Şirket tarihi boyunca BERNSTEIN, günümüz endüstriyel güvenlik teknolojisindeki en önemli teknolojik gelişmelerin hepsine yakından dahil olmuştur.

Hans Bernstein'in en büyük oğlu olan Hans-Joachim Bernstein, önce farklı BERNSTEIN GmbH'lerin genel müdürü olarak ve daha sonra BERNSTEIN AG'nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak şirketin sonraki başarı geçmişini şekillendirmede önemli bir rol oynadı. Onun yönetimi altında, "Spezialfabrik für Schaltkontakte" şirketi bugünün uluslararası aktif teknoloji grubu olarak geliştirildi.

Aile şirketi, Nicole ve Achim Bernstein'ın BERNSTEIN AG'nin İcra Kurulu üyeleri olduğu üçüncü nesildir. Deneyimli bir danışman olarak Gisela Bernstein, onları Yönetim Kurulu'nda da destekler.

Endüstriyel otomasyon malzemelerinin ithalatı ve satışında ilk firmalardan ve bir aile şirketi olan NAİMSAN 1982 yılında Sn. Merhum Adnan ÖZCETEKİN tarafından , İstanbul Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak Suma Han ‘ da kurulmuştur. 1982 yılından 2016 yılına kadar Karaköy Bankalar Caddesi’ nde bulunan şirketimiz , 2006 yılında İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Kuzguncuk adresine taşınmıştır ve ticaret faaliyetlerinde buradan devam etmektedir.

Naimsan ve Bernstein Firmalarının Türkiye’ deki beraberliği 1983 yılına dayanmaktadır. Naimsan Firması 1983 yılından bugüne Bernstein Ag Firmasının Türkiye ‘ deki Yetkili Tek Temsilcisi ve Genel Distribütörüdür. Firmamız Bernstein Firmasının ürünlerini rekabetçi fiyatlarla ve stoklu olarak satışını yapmakta ve gerek görüldüğü taktirde mühendislik ve montaj hizmeti de sunmaktadır.

** ÖNEMLİDİR **

Firmamızdan direkt olarak veya firmamızın satış yaptığı firmalardan alacağınız her Bernstein Ürünü fabrika garantisi kapsamında olup , gerekli görüldüğü taktirde TC Gümrük Müdürlüklerinden alınan resmi ithalat evrakları vb. ibrazı firmamızın sorumluluğundadır.

Bernstein Firmasının temsilcisi ve distribütörü olmadığı halde öyleymiş gibi görünen , Google arama motorunda haksız rekabete yol açarak reklam veren ve buna bağlı yanıltıcı bilgi veren firmalardan alınacak Bernstein Marka ürünlerde meydana gelecek herhangi bir arıza , servis vb. ihtiyaçlarınızda veya resmi gümrük belgeleri ( menşei şahadetnamesi , ihracatçı beyannamesi , garanti belgesi , CE – ATEX vb. yeterlilik belgesi ) taleplerinizde maalesef yardımcı olunamayacaktır ve bu konuda hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Yenigün Sokak No : 26 / B PK : 34674 Kuzguncuk / Üsküdar / İSTANBUL T : 90 216 334 03 17 M : 90 549 655 16 16 F : 90 216 334 03 18 naimsan@naimsan.com.tr